Lalki szmacianki

Zabawka, która uczy, można się do niej przytulić i bawić bez ograniczeń. Takie właśnie są lalki szmacianki. Mogą one służyć jako zabawka, ale też jako przytulanka. Można z nią spać, jeździć w podróże, zabierać wszędzie tam, gdzie dziecko będzie potrzebowało towarzystwa – np. na podróż autem.

Lalki miękkie i miłe w dotyku

W przeciwieństwie do plastikowych lalek, lalki szmacianki wyróżniają się wykonaniem z delikatnych i miłych w dotyku tkanin i włóczek. Najczęściej mają ubranka i buciki wykonane z delikatnych tkanin, a włosy z włóczek. Dzięki temu, że włosy lalki są długie lub średniej długości można się nimi bawić bez końca. Można wymyślać fryzury, dopinać spinki, ozdoby na włosy. Każda lalka ma swój zestaw ubrań, ale jest możliwość, aby doszyć jej nowy zestaw ubranek czy akcesoriów. Zabawa lalką szmacianką nie ma ograniczeń. Ilość zabaw z nią związanych jest naprawdę spora. Czy w grupie koleżanek czy samemu – zawsze zabawa będzie udana.

Towarzystwo dla każdej małej dziewczynki

Lalka szmacianka to nie tylko towarzyszka zabaw, ale też pocieszycielka. Można ją zabrać na wizytę do lekarza, na pierwszy dzień w  przedszkolu czy na podróż autem – wszystkie stresujące i męczące sytuacje od razu staną się milsze do zniesienia. Lalki szmacianki są zawsze uśmiechnięte, więc wywołają uśmiech u każdej dziewczynki. Lalka może również pójść z dzieckiem spać – miła w dotyku sprawi, że każda dziewczynka zaśnie przy niej i będzie spokojnie spała w miłym towarzystwie.

Do zabawy w towarzystwie 

Lalki szmacianki lubią wszystkie dziewczynki, dlatego zabawa z koleżankami, które mają swoje modele lalek będzie na pewno ciekawa i miła. Można wspólnie zrobić grupę fanek lalek szmacianek, spotykać się, opowiadać o wspólnych zabawach z lalkami i wspólnie wymyślać nowe zabawy i historie. Z lalką i koleżankami można przeżyć ciekawe przygody oraz pobudzić wyobraźnię. Lalce można nadać imię i traktować ją jako koleżankę. Można też bawić się nią z dorosłymi. To świetny sposób na spędzenie wspólnie czasu, np. na wykonywaniu ubrań i akcesoriów dla laski. Czy to będzie nowy kocyk czy sukienka, żadna mama i babcia na pewno nie odmówi pomocy przy wykonaniu czegoś dla lalki. Lalka szmacianka to idealny pomysł na prezent. Jest uniwersalna i pobudzająca dziecięcą kreatywność i wyobraźnię oraz ciekawość świata.